tr

Ataks Yarka Hakkında

1.921

Atak-s Yarka Hakkında | Atak-s Yarka Gerekli bilgiler

Uzun yıllar boyunca sürdürülen çalışmalar dahilinde ortaya çıkarılan Atak-s Yarka modelleri yerli tavuk ırkı olması nedeni ile ön planda yer almaktadır. Verimli bir yapısı bulunan canlı ırkı sayesinde 2 ile 3 yıllık bir dönemi kapsayacak zaman dilimi içerisinde yumurta üretimi gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Yarka Satışı konusun da uzman firmamızdan alacağınız tüm yarka ve tavuk faaliyetlerimizden profesyonel bir şekil de yararlanabilirsiniz. Zorlu iklim koşullarının hakim olduğu salma tavukçuluk modelinde sorunsuz bir şekilde üretim gerçekleştiren Atak ırkı verimli yapısı ile müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. L ve çift sarılı yumurta üretiminde yaygın bir şekilde tercih edilen modeller yıllık bazda yaklaşık olarak 270 adet yumurta üretebilme kapasitesine sahiptir. Atak ırkı tarafından üretilen yumurtalar gri veya bej renge sahip olabilmekte ve büyüklükleri 65 gr seviyesine kadar çıkabilmektedir.

Atak-s Yarka Ürünleri

Zaman içerisinde daha ağır bir yapıya kavuşan ve gelişimi sürdüren Atak-s Yarka canlılarının 80 haftalık dönem sonunda vücut ağırlıkları 2 ile 3 kg arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Profesyonel bir yaklaşım içerisinde faaliyetlerini sürdüren firmaların bünyesinde görev yapan uzman veterinerlerin kontrolünde ırkların gelişimi ve üretimi takip edilmektedir. Belgeli olarak gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda elde edilen canlı ırkları oldukça enerjik bir yapıya sahip olması ile dikkat çekmektedir. Yetiştirileceği her ortama oldukça kolay bir şekilde uyum gösteren canlıların görünümünde kahverengi ve siyah renkler hakim olmaktadır. Farklı türlerde yemler ile beslenebilme özelliği bulunan canlıların yem tüketimleri makul seviyelerde olduğu için üretim maliyetlerinin uygun noktalara indirgenmesi mümkün olmaktadır.

Atak-s Yarka Firmaları Tarafından Sunulan Hizmetler

Tavukçuluk sektörüne ilgi duyan müşteriler tarafından tercih edilebilen ırklar arasında yer alan Atak-s Yarka alanında hizmet sunan firmalar tarafından müşteri memnuniyetini artırabilme adına çeşitli planlamalar yapılabilmektedir. Kurumsal bir yapısı bulunan firmalar tarafından müşterilerin hizmetine sunulan online sistemlerden yararlanmak sureti ile ırk hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi edinebilmek mümkündür. Yapılacak araştırma faaliyetleri ile birlikte Atak ırkından daha verimli bir şekilde yararlanabilmeyi sağlayacak planlamalar gerçekleştirilmektedir. Pratik kullanım imkanı sağlayan online sistemler aracılığı ile ürün siparişlerini hızlı bir şekilde yapabilmek mümkündür. Müşteriler tarafından gerçekleştirilen siparişler makul süreler içerisinde ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?