tr
358

Hakkari Yarka – Hakkari Yarka Satışı – Yarka tavuk satışı

Kayseri ilin de 1990 yılında kuruluşu gerçekleşen firmamız Yarka, Yarka tavuk, Yarka satışı gibi bir çok alan da uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Hakkari yarka sektöründe kurulan ofislerimiz, çiftliklerimiz ve profesyonel yetiştirici personellerimiz ile tarım ve hayvancılık bakanlığına bağlı toptan ve perakende satışlarımız ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.


Hakkari yarka ve yarka satışı alanın da sektör içerisin de faaliyet gösteren herhangi bir profesyonel yapılanmanın bulunmaması nedeni ile insanların sağlıkları tehlikeye atılabilmektedir. Oluşan maddi ve manevi anlamda ki bu büyük problemi ortadan kaldırmak amacıyla yapılan tüm işlemlerimiz profesyonel personellerimizin nezaretin de gerçekleşmektedir. Yarka ve yarka satışı alanın da sunduğumuz başarılı ve profesyonel hizmetlerimiz ile sizlerin yanında olduğumuzu her zaman göstermekteyiz.


Yarka satışı sektörün de faklı yarka ırklarımız ve isteğinize göre özel siparişleriniz alınabilir.

Lohman Yarka: Orta asya bölgesin de salma tavukçuluk ve yumurta sektörün de en çok tercih edilen Lohman yarka‘larımız 17. – 19. haftaya kadar olan gelişimlerini tamamladıktan ve gerekli periyodik bakımları eksiksik bir şekil de yapıldıktan sonra satış listesine konulmaktadır.


Atak-s Yarka: Lohman yarkadan sonra Salma tavukçuluk ve yumurta satışı sektörün de en çok tercih edilen ırkların başında gelen Atak-s yarkalarımız periyodik bakımları yapılmadan, aşıları bitmeden ve en önemlisi gelişimlerini tamamlamadan satış listesine konulmaz, satılamaz!


Ligorin Yarka: Küçük cüsselerine rağmen göstermiş oldukları yumurtlama başarıları ile Dünya genelin de en çok tercih edilen Yarka ırkı olarak bilinen Ligorin yarkalarımız 19.haftaya kadar ki gelişimlerini tamamladıktan sonra satış listesinde ki yerini almaktadır.


Sasso Yarka: Hakkari ilin de salma tavukçuluk, yumurta satış çiftliği veya benzeri işlere atılmak gibi bir düşünceniz var ise yapmanız gereken tek şey tavuk türlerimiz ve sektör hakkında detaylı bilgiyi firmamız yetkililerinden ücretsiz bir şekil de temin etmek olacaktır.

Hakkari Yarka ve yarka satışı sektörün de sunduğumuz hizmetlerimizin tamamı profesyonel yapılanmalar şeklin de yürümektedir. Yarka ve tavukçuluk sektörün de sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizi Toptan ve peraken de yarka ve tavuk satışı sektöründe de göstermekteyiz.


Hakkari ili ve bağlı tüm ilçelerin de Yarka tavuk satışı, yarka satışı, yumurta tavuğu satışı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde bu başarılı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


Yarka satışı ve Yarka tavuk sektörü özen ve düzenli çalışma gerektiren bir sektör olarak bilinmektedir, yani kısacası büyük sorumluluk ve fedakarlık isteyen bir sektörde faaliyet gösterdiğimizin farkındayız.

Türkiye genelin de pazarlama ve satışını yaptığımız Yarka çeşitlerimizin tüm periyodik bakımları(aşılama, yemleme, tezenfekte) işlemleri bünyemiz de faaliyet gösteren profesyonel veteriner hekimlerimizin gözetimin de yapılmaktadır. Profesyonel veteriner hekim kadrolarımız ile hem sağlığınızı, sektöre atılma isteğinizi ve paranızı güvenle koruma altına altıyoruz. Profesyonel olduğu sağlıklı, sağlıklı olduğu kadar güvenilir, güvenilir olduğu kadar sağlıklı Yarka ve tavuk ürünlerimizden gerek iş için
gerekse de tüketmek için almak istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız yeterlidir.

Hakkari yarka ve yarka satışı sektöründe ki profesyonel yapılanma ile çalışıp profesyonel hizmetler almak gibi bir düşünceniz var ise adres ve iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterli olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?