tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimizi Merakmı Ettiniz ?

Firmamız Kayseri ili ve ilçelerinde 1990 yılından bu yana kesintisiz hizmetler sunan, Yarka, yumurta tavuğu satışı, organik yumurta tavuğu, sağlıklı yarka gibi alanlar da faaliyet gösteren bir yapılanma olarak bilinmektedir. Kayseri Yarka ve Tavuk satışı şirketi olarak sofralarınızı eşsiz lezzetler ile tatlandırıp sağlığınızı kontrol altında tutmaya özen gösteriyoruz.

Web sitemize Hoşgeldiniz!

Yarka ve Yumurta tavuğu sektöründe 1990 yılında atılan firmamız, müşteri memnuniyetine dayalı çalışma sistemleri ile günden güne sektörün de emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Yarka ve Tavuk şirketi olarak başta Kayseri ili olmak üzere çevre illerde ki tesis ve üretim alanlarımız da müşterilerimize kaliteli hizmet olanakları sunma isteği içerisindeyiz. Günümüz de Yarka ve Tavuk satışı alanında bir çok yapı ve yapılanmalar bulunmaktadır, Lakin her yapılanma profesyonel ve başarılı işler çıkaracaktır gibi kesin bir kaide bulunmamaktadır.

Alanında uzman veterinerlerimiz sayesinde sağlıklı bir şekilde beslenmeniz için elimizden gelen her şeyi sonuna kadar kullanmaya devam etmekteyiz. Kayseri Yarka ve Yumurta Tavuğu satışı olarak her daim kesintisiz ve sağlıklı hizmetler sunuyoruz. Kayseri, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat ve daha bir çok ilden gelen siparişleri değerlendirmekteyiz. Ücretsiz adrese teslimat hizmeti ile Yarka ve tavuk siparişlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?