tr

Ligorin Yarka Hakkında

2.721Ligorin Yarka Hakkında | Ligorin Yarka & Tavuk Satışı

Tavukçuluk sektöründe en çok tercih edilen cinsler arasında yer alan Ligorin Yarka özellikle beyaz yumurta üretiminde sağladığı verim ile dikkat çekmektedir. İtalya menşeili bir canlı türü olan Ligorinler 18 ile 20. Haftaları arasındaki dönemlerde kılavuz yumurtaları üretmeye başlamaktadır. Beyaz ve bej renkli olarak yumurta üreten canlıların her birinden yıllık bazda yaklaşık olarak 320 adet yumurta alabilmek mümkündür. Farklı yumurta tavuğu modellerine göre daha ağır bir yapıya sahip olan Ligorinler daha az miktarda yem tüketmesi sayesinde üretim maliyetlerinin azalmasına katkı sağlamaktadır. Zaman içerisinde gelişimini tamamlayan ve daha ağır bir yapıya bürünen canlılar tarafından üretilen her bir yumurta ortalama 60 gram ağırlığa sahip olmaktadır. Yarka Satışı sektörünün en çok tercih edilen yarka ve tavuk cinsleri arasında yer almaktadır.

Ligorin Yarka Yumurta Verimi

Doğdukları andan itibaren 18 haftalık döneme kadar toplamda yaklaşık olarak 6 kg yem tüketen Ligorin Yarka modelleri sonraki dönemde günlük olarak 105 gr civarında yem tüketmektedir. Ortalama olarak 3 yıl yaşam ömrü bulunan canlıların ağırlığı 80 haftalık dönem sonunda yaklaşık olarak 2 kg seviyesine ulaşmaktadır. Salma tavukçuluk uygulaması sayesinde üretim maliyetlerinin istenen seviyelere indirgenebildiği canlılar sayesinde yapılan yatırımların karşılığını uygun zaman dilimleri içerisinde görebilmek mümkündür. Sektörde hizmet veren ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmalar tarafından müşteri talep ve isteklerine uygun şekilde çözümler sağlanmaktadır. Belirli bir limitin üzerinde gerçekleşen siparişlerde Ligorinlerin ücretsiz bir şekilde müşteri adresine gönderimi sağlanmaktadır.

Ligorin Yarka Hizmeti Sunan Firmalar

Gelişen teknolojik yeniliklerin online satış sistemlerinde de tercih edilmesi sayesinde Ligorin Yarka sektöründe hizmet sunan firmalara oldukça kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Firmalar bünyesinde görev yapan veterinerler aracılığı ile ligorinlerin uygun koşullar altında aşılanması gerçekleştirilmektedir. Karma ve tifo aşıları belirli bir program dahilinde gerçekleştirilen canlıların müşterilere sorunsuz bir şekilde gönderilebilmesi adına gerekli planlamalar yürütülmektedir. Arzu eden müşteriler için kapıda ödeme ve kredi kartına taksit hizmetleri sunulmaktadır. Ürünler ile ilgili olarak bilgi almak ve yatırım yapmak isteyen müşterilerin kapsamlı bir şekilde araştırma yapmasında yarar vardır. Kurumsal bir yapısı bulunan firmalar ile yapılacak işbirliği sayesinde uygun fiyat seçenekleri yakalayabilmek mümkündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?