tr

Yarka fiyatları

4.224


Yarka satışı, pazarlama ve sizlere sunulan tüm hizmetlerimizin en uygun fiyatlar ile yapılabilmesi adına şirketimiz tarafından yapılan bütün çalışmalar tarafınıza sunulmaktadır. Yarka tavuk alanında yılların verdiği deneyim, tecrübe ve öz güven ile yoluna emin adımlar ile devam eden firmamız sizlerin maliyet ve karlılığınız açısından, sunulabilecek en uygun yarka satış fiyatlarını sizler için özel toplantılar sonrasında hazırlayıp tarafınıza iletmektedir. Yarka ve tavuk satışı alanında uzun yıllardır sizlere profesyonel ve sağlıklı ürünler sunan şirketimizin fiyat tabloları sizler için olabildiğince düzenlenmekte ve tarafınıza iletilmektedir.

Yarka tavukçuluk sektörünün parlayan yıldızı konumundaki firmamız ile alacağınız tüm yarka ve tavuk çeşitleri en uygun rakamlar ile tarafınıza sunulmaktadır. Vatandaşlarımızın hem ticari bir gelir kapısı hemde sağlıklı beslenme yolunda önemli bir etken olarak gördüğü yarka tavuk ürünlerimizin şirketimize maliyetleri yem tüketimleri, sağlık bakımları vb. bir çok alana göre sınıflandırılıp satış fiyatları bu şartlar ve koşullar bünyesinde şekillenmektedir. Yarka tavukçuluk sektörün de sunulan kaliteli ve sağlıklı ürünlerimizden ziyade fiyatlar konusun da oldukça hassas davranan firmamızın vatandaşlarımız tarafından büyük bir tercih olarak görülmesi oldukça normal bir durumdur.

Beyaz et sektöründe kanatlı form canlılar arasında hem ticari hemde tüketim olarak büyük bir ilgi ve rağbet gören yarka tavukların en kaliteli ve fiyat olarak en uygun olanını alabilme özgürlüğü tüm vatandaşlarımızın en doğal hakkıdır. Yarka tavuk piyasasında ki fiyatlar ortalama olarak birbirine oldukça yakındır lakin, sektörümüz ile uzaktan yakından alakası olmayan kişi ve kurumların komisyonculuk sistemi ile fiyatları fahiş rakamlar olarak sizlere iletmesi gibi durumlarda en büyük tavsiyemiz kurumsal şirketler ile çalışmanız olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. İLYAS TAN dedi ki:

    ETLİK SASO FIYATLARI NEKADAR

  2. Süleyman izci dedi ki:

    Fiyatları nı gösterir liste olması dileğiyle

  3. Yılmaz dedi ki:

    300 tane tindet AYDIN /SÖKE FİYAT ALALIM

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?