tr

Yarka satışı Hakkında Bilmeniz gerekenler

1.298


Yarka ve tavukçuluk sektörü dışarıdan yoğun ilgilere ve akınlara maruz kalmış bir sektör olarak bilinmektedir. Sektörümüz birebir insan sağlığına etki eden bir sektör olduğu için risk oranı yüksek bir sektör olarak ta dikkatleri üzerine çekmektedir. Yarka tavuk sektörün de faaliyet gösteren profesyonel yapılanmalar ve kuruluşlardan ziyade, korsan yapılanma akımlarına maruz kalmış olan sektörümüz de insanlarımızın oldukça dikkatli ve temkinli davranmaları gerekmektedir. İnsan sağlığını tehdit edici ve risk durumlarını göz ardı eden korsan yapılanmalar yetkili kurum ve kuruluşlara şikayet edilmelidir.

Yarka tavuk sektörünün köklü yapılanmaları arasındaki yerini koruyan profesyonel firmalarımıza gerekli ilgi ve alakanın gösterilmesi, fiyat tablosu belli olan tüm yarka ve tavuk cinslerinin alımı için bu yapılanmalardan yana tercih kullanmak olabildiğince mantıklı ve akıllı bir adım olarak ön görülmelidir. Yarka tavuk piyasasın da Yarka satışı, yarka tavuk satışı gibi faaliyetler sunan firmaların ne kadar profesyonel ve ne kadar güvenilir oldukları konusun da gerekli araştırmalar yapılmalı, daha sonrasın da alım için karar verilmelidir.

Zafer yarka, 1995 yılından bu yana Kayseri merkez kurulumlu yarka tavuk üretim tesisleri ile sizlere bir çok alanda sağlıklı ve güvenilir Yarka satışı hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknolojinin verdiği yenilikleri yakından takip eden, sağlıklı yaşam biçimleri ve ilişkileri ile alakalı seminerler düzenleyip sizlere profesyonel hizmetler sunma yolun da emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Sunmuş olduğumuz yarka satışı, organik yumurta tavuğu satışı vb. bir çok alan da kendi üretimimiz olan kanatlı form canlılarımızı sizlere sunmaktan her zaman gurur ve onur duymaktayız. Sizlere pazarlamasını yaptığımız açık piyasada da satışı gerçekleştirdiğimiz tüm kanatlı form yarka çeşitlerimizi kendi üretim tesislerimiz de son derece hijyenik ve bakımlı bir şekil de yetiştirip, tüm periyodik aşılama bakımlarını takip edip sizlere o şekil de sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yarka satışı hususun da dikkat etmeniz gereken bazı kurallar ve şartlar aşağıda listelenmiştir.

  • Firma seçimi: Yarka tavuk sektörün de yeni çağ teknolojisi olan internet aracılığı ile karşınıza çıkmakta olan her yapılanma ile anlaşma yapmamanızı önemle tavsiye ederiz. Yarka tavuğu hem ticari hemde besin maddesi olarak düşünecek olursak, hem paranızın hemde sağlığınızın dışarıdan gelebilecek tehdit ve unsurlara karşı koruyup gözetmek amacı ile korsan yapılanmalardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Zafer yarka tavuk firmamız ile yapacağınız tüm anlaşma ve görüşmeleriniz ön ödeme şartı olmadan vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz ücretsiz kapınıza kadar teslim edilmektedir.
  • Ön ödemesiz Anlaşma: Yarka alımı, tavuk alımı vb. tüm kanatlı form canlı alımlarınız için anlaşmaya varacağınız firmaya herhangi bir ön ödeme yapmadan kapınıza teslim edilip kontrolü sizin tarafınızdan sağlandıktan sonrasın da ödeme imkanı sunan firmalar ile çalışmaya dikkat ediniz. Korsan akımların saldırısına uğramış olan Yarka tavuk sektörümüz de bu tarz durumlara dikkat edip hem paranızı hemde sağlığınızı koruma altına almanız mümkündür.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?