tr

Yarka & Tavuk Sağlığı

1.207

Yarka satışı sektörünün profesyonel yapılanmaları arasın da yer alan şirketimiz sizlere her zaman sağlıklı ürünler sunmanın çabası içerisinde olmuştur. Firmamız Kayseri merkez’de kurulu Yarka ve Tavuk üretim tesislerin de kendi özmalı olan ürünlerinin yetiştirme, muhafaza ve pazarlama hizmetlerini sizlere sunmaktan onur duymaktadır.

Kırmızı et piyasasında ki fiyatların sürekli dalgalı olması ve süreklilik halin de artması insanlarımızı Beyaz et sektörünün lideri olan Tavuk ürününe yöneltmektedir. Beyaz et sektörünün dışarıdan büyük talep alması sonrasın da oluşabilecek sorun ve problemler herkesin olduğu gibi bizlerin de canını sıkabilmektedir. Yarka satışı sektörünün profesyonel firmaları arasındaki yerini koruyan şirketimizin temel prensibi sektör içerisin de faaliyet gösteren komisyoncu ve kara düzen yapılanmaların ortadan kalkabilmesi adına verilen mücadeledir.

Beyaz et sektörün de uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz ile hem sağlığınız hemde paranız her daim güven içerisin de kalabilmektedir. Ticaret konusun da dahi bakıldığı zaman büyük bir gelir kaynağı olarak görülen yarka ve tavukçuluk sektörü her anında sizlere faydalı hizmetler sunabilir.

Hem ticari hem de tüketmek amacıyla almayı düşündüğünüz yarka ve tavuk ürünlerinin sağlıklı ve sorunsuz olmasına olabildiğince dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?