tr

Yarka Tavuk Satışları 2019

1.023


Firmamız Yarka tavuk satışlarını her yıl olduğu gibi 2019 yılında da not etmekte ve detaylı listelemektedir. Yarka & tavuk satışlarımız tüm hızıyla sorunsuz ve kesintisiz bir şekil de devam etmektedir. Firmamız Türkiye’nin 81 il ve bu illere bağlı bütün ilçe, köy ve mezralara 100 adet ve üzeri tüm siparişleri ücretsiz bir şekil de kapıya teslim etmektedir. Yarka satışı konusun da ilgi ve talep yoğunluğu 2.ay yani şubat itibari ile başlangıç yapmaktadır. Şubat ayı itibari ile firmamız tarafından kayıt altına alınan yarka ve tavuk satışlarımıza ilgi ve rağbetin büyük olduğu bağriz bir şekil de görülmektedir.

Yarka satışı sektörün de komisyoncu bir yapılanma olmayıp, pazarlama ve satış faaliyetlerini sürdürdüğümüz tüm yarka tavuk ürünlerimizin kendi üretimimiz olduğunu belirtmek isteriz. Kendi hijyenik tesislerimiz de civciv döneminden bu yana üretim işlemleri bizim tarafımızdan yapılan yarka tavuklarımızın tüm periyodik bakımları yapılmış olup, sizlere teslim anında sağlık belgeleri ve bakım kitapçıkları ile birlikte teslim edilmektedir.

Pazarlama ve satış departmanımızın bizlere sunmuş olduğu istatistikler ve veriler sonrasın da firmamız 2019 yılı 9.aya kadar ortalama 500.000.00 yarka & tavuk satışı yapılacağı konusun da belirli rakamlara ulaşmıştır. Üretim tesislerimizin tam tesisatlı donatılmış olması, size sunulan hizmetlerin profesyonelliği ve müşterilerimizden gördüğümüz destekler ile sizlere her zaman kalifiyeli sorunsuz hizmetler sunmaya özen göstereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?